دانلود to Life 25 v1.4 - بازی 25 زندگی اکشن متفاوت
to Life۲۵ بازی هیجان انگیزی است که در آن شما در نقش افراد مختلفی قرار خواهید گرفت تا در یک بازی فوق العاده اکشن به مبارزات و ماموریت های مختلف که اغلب آن ها به صورت مبارزات انتخاباتی تکنفره خواهد بود، شرکت نمایید. به عنوان مثال در ابتدای بازی شما به جای شخصیت یک خلافکار به نام Freeze ایفای نقش خواهید نمود. Freeze می خواهد به همراه زن و بچه خود فرار کند و از این رو دست به آخرین کار خلاف خود می زند و در این راه مشکلات گوناگونی برایش به وجود می آید. شما همچنین در نقش افراد دیگری از جمله یک پلیس قرار خواهید گرفت. به طوری که ممکن است بعد از مدتی نتوانید آن ها را از هم تشخیص دهید. البته در داستان بازی این موضوع چندان اهمیتی ندارد. در بازی اسلحه های متنوعی چون کلت ها، مسلسل، اسلحه های نیمه اتوماتیک، اسلحه سرد مانند چاقو و حتی راکت در اختیار بازیکن قرار داده می شود. البته در بیشتر اوقات به قدر کافی گلوله در اطراف ریخته که نیازی به استفاده از این گونه وسایل نداشته باشید.
بسته های جان نیز همیشه در اطراف وجود دارند و این سبب سهولت بازی می شود.
در بازی رایانه ای to Life 25 شما در محیط های مختلفی قرار می گیرید. به طوری که برخی از مراحل در محیط های بسته و برخی دیگر در محیط های باز صورت می گیرند. در هر مرحله باید ماموریت های متفاوتی انجام دهید. برای مثال باید به یک بانک دستبرد بزنید و یا یک خیابان را به هم بریزید. در این بین رادار بازی این امکان را می دهد که از وجود دشمنان مطلع شوید. متاسفانه دشمنان از هوش مصنوعی چندانی برخوردار نیستند و کار های احمقانه ای از آن ها سر می زند.
شما در طول بازی در نقش افراد مختلفی قرار می گیرید و هر مرحله را با یکی از آن ها دنبال می کنید.
شما با پیشرفت در قسمت تک نفره بازی، می توانید امکاناتی نیز برای قسمت چند نفره باز کنید. در این قسمت ۱۶ نفر می توانند به بازی بپردازند و هر کدام می توانند به تیم های پلیس و خلافکار بپیوندند. قسمت چند نفره بازی از ۴ مرحله متفاوت پشتیبانی می کند. در این مراحل هر گروه ماموریتی خاص دارد. برای مثال در یکی از مراحل خلافکار ها باید به مغازه ها دستبرد بزنند و پلیس ها باید جلوی این کار را بگیرند.